Złocenie ramy obrazu Jezusa Miłosiernego

W Kaplicy została wyzłocona rama obrazu Jezusa Miłosiernego, który znajduje się w prezbiterium. Złocenia dokonała firma Pana Krzysztofa Samburskiego z Krakowa, który pochodzi z naszej parafii. Inwestycja została zrealizowana dzięki ofiarności śp. Marii Wastag oraz 4 rodzin z naszej wspólnoty. Złocenie ramy obrazu Jezusa Miłosiernego to początek prac nad prezbiterium w Kaplicy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego dzieła. Szczególne podziękowania dla księdza proboszcza Ryszarda Soroty, księdza opiekuna Janusza Szpilowskiego, Jana i Szczepana Radzik, Andrzeja i Adam Lichoń oraz Bogdana Gurbowicza.

Za kilka dni rozpoczynamy październik, a tym samym zapraszamy do Kaplicy codziennie na nabożeństwa różańcowe na godzinę 17:00.